Automat Alchymedes

Automat Alchymedes ze znanego programisty Yggdrasil charakteryzuje się dość oryginalnym motywem. Tak więc, slot przeniesie gracza na kilka wieków wstecz, w czasie, gdy rozwinęła się nauka o alchemii. Oprócz fascynującej fabuły, automat do gier doceni obecność przydatnych symboli i funkcji bonusowych. Weź udział w limitach wideoautomatu, każdy ma możliwość odwiedzenia bez przechodzenia procedury rejestracji.

DARMOWE AUTOMATYCZNE ALCHYMEDY GRY

Slot Alchymedes to inny, jasny i wysokiej jakości projekt graficzny. Na ekranie automatu do gier możesz zobaczyć laboratorium, w którym zdesperowani alchemicy przeprowadzają liczne eksperymenty. Szczególną uwagę należy zwrócić na twórczą animację automatu, którą platforma Yggdrasil stworzyła wyłącznie dla Alchymedes. Ponadto automat do gier jest wyposażony w dynamiczną obsługę dźwięku. Do dyspozycji wirtualnej gry jest 30 linii. Panel sterowania automatami wideo jest zwięzły i intuicyjny dla każdego gracza, mimo że producent zaprojektował go w obcym języku.

Aby uzyskać zasłużoną nagrodę w automacie online Alchymedes, musisz złożyć cenną linię na ekranie z co najmniej 3 identycznymi postaciami. Należy zauważyć, że zgodnie z zasadami gry wirtualnej, udane połączenie może zostać utworzone zarówno po lewej stronie ekranu, jak i po prawej stronie. Nawiasem mówiąc, kombinezony kart, jak również wielokolorowe kolby i probówki, stały się oznakami automatu do gier. Ważną misją jest dzika misja. Na wideo-automacie Alchymedes wykonuje miskę z zielonym płynem. Dodatkowo, pojawiwszy się na polu, dziki może rozwinąć się w różne miejsca i zamienić postać w pobliżu na dzikie dzięki funkcji Wild Patterns.

BONUS GAME AUTOMATIC ALCHIMED

Główną zaletą automatu do gier jest jego specjalny poziom. Początkowo gracz wchodzi na scenę 1. W tej rundzie wszystkie komórki z symbolami zawartymi w zwycięskich kombinacjach są automatycznie malowane na złoty kolor. Kiedy wszystkie sekcje są tego samego koloru, system rozpocznie następny poziom. Należy zauważyć, że każda runda zaczyna się od mnożnika 1 i może stopniowo wzrastać. Ponadto, po zakończeniu etapu, gracz zobaczy specjalne skale na ekranie (opcja o nazwie Skala Alchemika). Po jednej stronie skali będzie naczynie z czerwoną cieczą, z drugiej - miska z zieloną miksturą. Wybierając pierwszą tarę, współczynnik mnożnika zostanie zwiększony, a drugi zwiększy efekt symbolu wieloznacznego. Należy zauważyć, że na każdym etapie dziki ma swój własny schemat działania, który można wizualnie poznać po lewej stronie monitora.

Po pomyślnym ukończeniu następnego losowania gracz może stać się właścicielem 1 z 5 proponowanych nagród. Mogą to być: dodatkowe kredyty, szybsze przejście do następnej rundy, mnożniki lub znaki z opcją Wild Patterns. Dzięki powyższym możliwościom automatu Alchymedes jego spędzanie czasu będzie znacznie ciekawsze i bardziej produktywne.