Automat do gier Cyrus the Virus

Mikroorganizmy, bakterie, wirusy - wszystkie te żywe stworzenia tworzą swój niesamowity mikrokosmos. Tylko prawdziwy naukowiec może je zbadać. Ale najbardziej ciekawi i dociekliwi mogą wybrać dla siebie darmowy automat do gry Cyrus The Virus i oglądać najskrytsze, ale najciekawsze procesy na planecie. Gra prezentowana jest w bardzo stylowym i dyskretnym formacie, dlatego nie będzie denerwować od czasu do czasu. Ten automat przyjemnie zaskoczy zarówno użytkowników z doświadczeniem i dużym doświadczeniem, jak i tych, którzy dopiero zaczynają próbować siebie w podobnym gatunku.

DARMOWA AUTOMATYCZNA gra CYRUS WIRUSA

Wizualnie darmowa maszyna do gier urządzona jest w pastelowych odcieniach zieleni. Trzeba przyznać, że paleta barw jest bardzo dobrze dobrana, a główna kompozycja graficzna stanowi idealne tło dla procesu rozrywkowego. Gra odbędzie się na polu, które samo zajmuje około 90% miejsca na ekranie głównym. To pole jest przedstawione w formacie 5 bębnów, dlatego jego struktura jest znana większości użytkowników.

Liczba komórek w każdej z rolek wynosiła 3 sztuki, a linie w gnieździe 10. Warto zauważyć, że wskaźnik liniowy jest stały, co eliminuje możliwość kontroli liczby linii. Dla większej wygody linie są oznaczone znacznikami, które wskazują ich pozycję w najbardziej odpowiednim momencie gry. Użytkownicy będą kontrolować grę za pomocą specjalnych przycisków u dołu ekranu. Te przyciski dla pary liczników tworzą panel sterowania, który stanie się narzędziem do sterowania wideo-slotem. Ponadto gra zawiera specjalny tablet, który zawiera wszystkie dane na temat symboli, poszczególnych współczynników, specjalnych zdolności poszczególnych elementów i tak dalej. Ten tablet jest zalecany do zapoznania się z każdym uczestnikiem procesu gry.

CYRUS WIRUSA AUTOMATYCZNA gra premiowa

Wszystkie postacie w darmowym gnieździe Cyrus The Virus pojawi się przed użytkownikami w postaci mikroorganizmów. Każda z tych mikroskopijnych siedzib planety jest śledzona w bardzo szczegółowy i realistyczny sposób. Jak wspomniano wcześniej, poszczególne współczynniki są charakterystyczne dla symboli. Prawie wszystkie zdjęcia będą mogły układać się w swoje własne kombinacje, co przyniesie graczom bardzo dobrą nagrodę. Wśród wszystkich postaci w grze możesz wybrać specjalne dziczy. Jego cechą jest wszechstronność. Ten znak może pojawić się na środkowym bębnie, a zatem nie ma możliwości tworzenia swoich ataków.

Jednak dziki będzie odpowiednim dodatkiem do dowolnej kombinacji i może znacząco wpłynąć na efektywność rozgrywki. Jeśli gracz ma szczęście, aby zebrać cały pasek Wilds, w tym przypadku ponowne uruchomienie zostanie rozpoczęte przez automat do gier. Będzie on bezpłatny, w takim samym tempie, jak w poprzednich standardowych spinach. Dzikie symbole w tym samym czasie pozostają w swoich pozycjach. Takie dodatkowe bonusy oferują graczom bardzo hojne nagrody przy minimalnym ryzyku. Jeśli chodzi o poziom ryzyka i dodatkową grę premiową, automat wideo Cyrus The Virus tego nie robi.