Automat do gry Beauty & the Beast

Video slot "Beauty & the Beast" od globalnego producenta automatów do gry Yggdrasil to wirtualna wersja słynnej bajki "Piękna i Bestia". Głównym bohaterem automatu był sam potwór i, oczywiście, jego ukochany. Wirtualna gra Beauty & the Beast jest bardzo popularna online, ponieważ ma wiele przydatnych opcji. Warto zauważyć, że gracz ma prawo do przeprowadzenia rajdu na automacie, zarówno w trybie normalnym, jak i przy pomocy wersji szkoleniowej.

DARMOWA AUTOMATYCZNA PIĘKNA PIĘKNA I NAJWIĘKSZA

Stylistyka automatu do gry Beauty & the Beast jest w pełni zgodna z orientacją działki. Ekran wirtualnej gry jest realistyczną imitacją zamku, w którym żyli jego główni bohaterowie. Nie pozbawiony gniazda i niesamowite wsparcie animacji, które można podziwiać po każdym spinie. Skład automatu do gry Beauty & the Beast obejmuje 20 linii. Wysokość zakładu na automacie może wynosić do 175 kredytów na losowanie.

Zasady tworzenia cennej kombinacji w wideoautomacie są dość proste i jasne. Aby uzyskać nagrodę, gracz musi jedynie zebrać pewną liczbę identycznych symboli (zaczynając od 3 sztuk) na aktywnej linii, aby obrócić. Obowiązki znaków na automatach są wykonywane przez mieszkańców tajemniczego zamku i kamieni szlachetnych. Lustro w Beauty & the Beast przejęło odpowiedzialność za dziki symbol.

BONUSOWA gra AUTOMATYCZNE PIĘKNO I CUD

Oprócz zwykłego trybu na automacie możesz stać się członkiem i darmowymi spinami. Ale najpierw musisz złapać monitor z 3 rozproszonych znaków (róża). Podczas bonusowych obrotów system zaoferuje graczowi wybór 1 dodatkowej okazji. Tak więc w trybie gotowania wszystkie 3 bębny centralne pokażą te same symbole w sumie. Kamerdyner, po całkowitym zatrzymaniu bębnów, w razie potrzeby przeniesie jedną z nich w dół lub w górę, jeśli pozwoli na otrzymanie większej nagrody.

Cóż, jeśli wybrany zostanie tryb pokojówki, po każdym wolnym obrocie na polu zostanie dodanych kilka symboli (do 4 sztuk). Należy zauważyć, że znaki te nie mogą być dodane do symboli wild lub symboli rozproszonych, które są już na ekranie. Jeśli gracz był w stanie przedłużyć darmowe obroty, ponownie rzucając się na pole z 3 rozproszonych znaków, to jako nagrodę otrzyma dodatkowego szefa kuchni. Ponadto automat do gier będzie zadowolony z obecności tzw. Golden Bet, który zapewnia dostęp do dodatkowych funkcji. Tak więc opcja Boost (koszt 5 kredytów) zapewni graczowi 2 opcje darmowych spinów.

Cóż, jeśli w trybie Nudge (15 kredytów) na polu pojawią się 4 symbole rozproszone, a 5 poza polem gry, ostatnia postać będzie automatycznie przesuwać się do 1 pozycji. Pozwoli to graczowi nie tylko uzyskać dostęp do darmowych spinów, ale także stać się właścicielem dodatkowych kredytów. Tryb Boost & Nudge - kombinacja dwóch opisanych powyżej funkcji jednocześnie. Więcej informacji na temat korzyści płynących z automatu do gry i jego funkcji można znaleźć w sekcji informacyjnej (klawisz I).