Automat do gry Chibeasties

Rynek gier jest reprezentowany przez ogromną liczbę tematycznych automatów wideo. Ale z reguły producenci próbują odkryć określony temat w swojej grze. Zespół Yggdrasil zdecydował się przejść w drugą stronę i połączył dwa pozornie całkowicie niekompatybilne motywy w swoim darmowym automacie Chibeasties: las i kosmici. Wielu może być zaskoczony takim tandemem, jednak wideoauto okazało się naprawdę interesujące i godne uwagi. Gra będzie idealną opcją dla tych, którzy są zmęczeni zwykłymi i przewidywalnymi scenami.

DARMOWE AUTOMATYCZNE CHIŃCZYKA GRY

Wizualna wydajność prezentowanego automatu do gry Chibeasties, szczerze mówiąc, amatora. Jest zdominowany przez bardzo jasne kolory, które naprawdę mogą powodować związek z życiem pozaziemskim. Styl grafiki w tym przypadku jest bardziej podobny do kolorystyki dziecka. Jednak tak jasne tło nie szkodzi skuteczności procesu rozrywkowego.

Pole gry Obcych zajmuje około 90% głównej przestrzeni ekranu. Ma standardową strukturę 5 bębnów, a liniowy wskaźnik zatrzymał się na wartości 20. Linie nie podlegają kontroli przez użytkownika, co wskazuje na ich stałą pozycję w czasie całego działania gry. Aby skonfigurować te lub inne parametry, programiści umieścili specjalny panel na głównym ekranie. Możesz go znaleźć na dole pod polem gry, ponieważ tutaj gromadzone są wszystkie przyciski i liczniki głównych ustawień. Gra oferuje również specjalną płytkę o indywidualnych współczynnikach aktywnego symbolizmu. Zapoznanie się z takim znakiem jest zalecane dla każdego gracza.

GRY BONUSOWE AUTOMATYCZNE CHIBINSY

Nawiasem mówiąc, same postacie są bardzo, bardzo oryginalne. Będą przypominać różnych kosmitów i bardzo dziwne rośliny. Taka prezentacja jest bardzo odpowiednia odsłania ideę autora i podnoszącego na duchu. Dla każdej postaci, która jest w stanie tworzyć pewne kombinacje, zapewniane są jej własne współczynniki płatności.

Zadanie takich współczynników jest proste: stworzyć nagrodę poprzez pomnożenie przez bieżącą stopę. Dziki symbol to element, który nie może formować swoich ataków, ale idealnie pasuje do wszystkich innych kombinacji. Scatter to kolejny symbol, który nie przynosi wygranych sam. Jednak to rozproszenie uruchomi od 10 do 40 darmowych spinów pod pewnymi warunkami. Chip takiego spinu polega na tym, że zakład w danej chwili nie jest dokonywany przez gracza, ale przez lokal rozrywkowy. Dlatego darmowe spiny są najbardziej opłacalnym bonusem w całej grze. Zanim rozpocznie się darmowe spiny, symbol premii jest losowo określany przez automat do gier.

Zaletą takiego symbolu bonusowego będzie to, że rozszerzy się do pełnego zakresu perkusyjnego, zajmując wszystkie 3 komórki. Taki dodatek bonusowy sprawi, że już opłacalna rotacja będzie jeszcze bardziej atrakcyjna, zapewniając mnóstwo okazji do dużych nagród. Gry o ryzyku na automatach Obcych, absolutnie, jak również dodatkowy poziom, nie są zapewniane.