Automat do gry Spina Colada

Wirtualna maszyna do gier Spina Colada została opracowana przez platformę Yggdrasil i jest przeznaczona do wypoczynku w modnym kurorcie. Dlatego działanie automatu do gier odbywa się na jednej z egzotycznych wysp. Internetowy automat ma wiele ciekawych funkcji, które pozytywnie wpłyną na wyniki losowania. Ponadto gra online ma tryb uczenia się.

DARMOWA AUTOMATYCZNA gra SPINA COLADA

Konstrukcja automatu do gier wykonana jest zgodnie z orientacją działki i przy użyciu nowoczesnych technologii 3D. Na ekranie wrzutowym gracz będzie mógł wziąć pod uwagę unikalny charakter wyspy i jej rozwiniętą infrastrukturę. Dodatkowo każdy obrót bębnów na automatach do gier jest uzupełniony oryginalną muzyką i efektownymi efektami wizualnymi. Slot Spina Colada ma 25 linii wygrywających. Interfejs kontrolny urządzenia do grania Spina Kolada jest wygodny i łatwy w użyciu. Wysokość zakładu w grze online może wynosić nawet 125 kredytów. Krótko mówiąc, automat będzie spełniał oczekiwania graczy z różnych kategorii.

Cała symbolika wirtualnej gry ma tematyczny rysunek: truskawki, ananas, oświetlenie koktajli i tak dalej. Linia nagród w Spina Colada jest tworzona od lewej strony monitora po prawej stronie przy udziale 3-5 identycznych symboli. Szczególną oznaką automatu do gry jest logo, które spełnia obowiązki Wilda. Oznacza to, że w razie potrzeby dziki ma prawo do zastąpienia symbolu, którego brakuje, aby uzyskać dobrą nagrodę.

DARMOWA AUTOMATYCZNA GRA POWRÓT COLADA

Najważniejszą cechą automatu do gry Spina Colada są liczne bonusy. Tak więc, po każdej zebranej wartościowej kombinacji, system może aktywować serię kolejnych funkcji. Początkowo postacie zawarte w wartościowej linii zostaną zamrożone. Ponadto rozpoczynają się powtarzane spiny, podczas których można zwiększyć wzmocnienie z mnożnikiem do 5 razy. Ponadto automat wideo ma wiele innych opcji bonusowych, za których aktywację odpowiedzialne są kolorowe okładki. Na przykład, jeśli gracz na ekranie wykryje zieloną osłonę, jedna z linii wygrywających zostanie automatycznie wypełniona podobnymi znakami.

Dla niebieskiego korka system daje mu drugą szansę na wyłonienie zwycięskiej kombinacji. Po złapaniu żółtej osłony, gracz stanie się uczestnikiem losowania nagród, w otwartych przestrzeniach, w których wszystkie wygrane zostaną pomnożone w trzykrotności kwoty. Cóż, różowy pokrowiec spowoduje, że monitor 2 dodatkowe znaki dzikie. Należy zauważyć, że każde pojawienie się korka o określonym kolorze będzie rejestrowane w specjalnej skali. Gdy jest całkowicie wypełniony (potrzebne są 4 czapki), natychmiast rozpocznie się 4 darmowe obroty.

Należy zauważyć, że podczas darmowych spinów aktywna będzie funkcja odpowiadająca jednemu lub drugiemu korkowi. Na automatach nie ma ryzykownej rundy, ale nie ma to wpływu na jej popularność.