Automat Gem Rocks

Powstało wiele automatów do gry o kamieniach szlachetnych i metodach ich wydobywania. Firma Yggdrasil Gaming uzupełniła asortyment o oryginalny model o nazwie Gem Rocks. Istnieje wiele odmian kamieni szlachetnych i ich wykorzystanie - marzenie każdego. Istnieje kilka opcji jego realizacji. Sam udaj się w góry, a dzięki ciężkiej pracy zdobądź upragnione skarby. Można również kupić w sklepie jubilerskim, ale do tego trzeba mieć znaczną ilość pieniędzy. Automaty wideo Gem Rocks znacznie ułatwiają proces.

DARMOWA gra na automatach GEM ROCKS

Konstrukcja automatu do gier pozwala doświadczyć roli górnika. Ekran zajmuje pejzaż górski. Ciemnoszary kolor tworzy wrażenie ucisku, ale blask szlachetnych kamieni dodaje blasku i pozytywnych emocji. Szczegółowy rysunek szczegółów graficznych tworzy poczucie rzeczywistości wydarzeń. Na pierwszym planie jest plac zabaw. W jego strukturze znajduje się 6 bębnów. Unikalność automatu Gem Rocks jest przyznana poprzez 4096 opcji budowania wygrywających kombinacji. Przy takim zakresie w każdej rundzie gwarantowany jest solidny wynik. Symbole tematyczne to kamienne kafelki, z różnymi postaciami wyryte w środku.

Zanim rozpoczniesz rozgrywkę w Gem Rocks, musisz zdecydować o wielkości zakładu. Aby to zrobić, użyj przycisku Wartość monety. Aby grać z najwyższymi stawkami, użyj klucza Max Bet. Bieżąca informacja jest wyświetlana w komórkach u dołu ekranu. Przycisk z okrągłymi strzałkami uruchamia bębny. W trakcie gry kombinacje nagród są tworzone z istniejącego zestawu symboli tematycznych. W ich składzie może być od 3 do 6 identycznych postaci. Zaczyna się opłacalna kombinacja od lewej krawędzi placu zabaw. Używane piktogramy są przedstawione w zwykłym formacie i zwiększonym rozmiarze. Zajmują od 4 do 16 komórek. Możesz grać w grę w trybie autorun, zapisując wszystkie parametry. Zaawansowane przyciski ustawień stworzą wygodne środowisko.

GEM ROCKS BONUS GRA

W internetowym automacie Gem Rocks nie ma zaawansowanych postaci. Zastąpiły one opcje nagród, które zwiększają efektywność urządzenia. Po każdym udanym dopasowaniu funkcja Odrzuceń jest włączona. Wszystkie zwycięskie piktogramy eksplodują. Pozostałe zdjęcia przesuwają się w dół pola, nowe obrazy są upuszczane na puste miejsca. Po dwukrotnym powtórzeniu tej opcji aktywowany zostaje jeszcze jeden - funkcja Gem Rock. Na ekranie pojawi się ogromny kamienny potwór, który zajmie 4 pola na polu gry automatu. Dostępne są także klastry 3x3 i 4x4. Wszystko zależy od liczby ponownych prób opcji Dropdown. Wynik jest utrzymywany w oddzielnej skali, po lewej stronie cewek.