Automat Super Heroes

W chwili obecnej niezwykle istotne są opowieści o superbohaterach, walce z cywilizacjami pozaziemskimi wroga, lotach kosmicznych i niesamowitych odkryciach. Z tego prostego powodu, gry z kategorii "fikcja" pojawiają się coraz bardziej. Wśród automatów do gier taki temat jest również niezwykle popularny, czego bezpośrednim dowodem jest automat do gier Super Heroes. Fabuła tego aparatu tematycznego opowiada o odległej planecie zamieszkałej przez dziwne stworzenia. Stworzenia te zostaną skonfrontowane przez bohaterów z supermoce. Każda postać ma swoją własną siłę, dlatego znajomy z bohaterami tego wideoautomatycznego Super Heroes obiecuje być najbardziej ekscytującym!

DARMOWA AUTOMATYCZNA gra SUPER BOHATERÓW

Wizualnie karabin maszynowy Super Hero jest bardzo wysokiej jakości. Grafika zaprojektowana w najdrobniejszym szczególe, tworząc efekt realistycznych obrazów. Kolorystyka jest ciepła, zdominowana przez wyciszone brązowe odcienie. Symbole gry dla większego kontrastu prześledziły wszystkie kolory tęczy. Przestrzeń w grze będzie kosmicznym miastem, oświetlonym promieniami zachodzącego słońca. Na tym tle zostaną opracowane wszystkie wydarzenia związane z grą, oczekujące odważnych użytkowników. Pole bitwy dla korzystnych kombinacji ma standardową strukturę 5x3.

Liniowy wskaźnik zatrzymał się na stałym znaku 20, a zatem sama gra zapowiada się bardzo dynamicznie z tak wieloma liniami. Aby użytkownik mógł dostosować wskaźnik szybkości i uruchomić bębny, w dolnej części ekranu umieszczono panel kontrolny. Pozwala nie tylko dostosować parametry opisane powyżej, ale także monitorować bieżący stan rzeczy, a także przejść do sekcji ze znakiem wypłaty.

AUTOMATYCZNA gra premiowa SUPER HEROES

Symbole automatu Super Heroes są przedstawione w postaci magicznych kryształów, obcych mieszkańców i innych tematycznych akcesoriów. Każdy symbol ma swoje własne współczynniki, które stanowią nagrodę za udane mecze. Ta formacja odbywa się w następujący sposób: wskaźnik szybkości mnoży się przez współczynnik odtwarzanego znaku, po czym użytkownik otrzymuje nagrodę o określonym rozmiarze. Na polu od czasu do czasu dziki migotanie. Ma on uzupełniać niedokończone kombinacje i prowadzić gracza do częstszych zwycięstw.

Również w gnieździe są darmowe spiny aktywowane przez symbol rozproszenia. Są one bezpłatne i mogą zostać przedłużone pod warunkiem, że na ekranie pojawią się nowe symbole rozproszone. W każdej chwili standardowe spiny mogą być aktywowaną dodatkową funkcją o nazwie The Super Hero Feature. W tej chwili po obu stronach boiska pojawiają się dwaj superbohaterowie. Pokazują swoje niezwykłe umiejętności, z których korzyści nie będą trudne do oceny. Takimi umiejętnościami mogą być: przekształcenie określonych postaci w kości i późniejsze określenie kwoty nagrody; Przekształcanie obrazów w wielu kolumnach w dzikie symbole; pojawienie się 2-5 dzikich w losowych pozycjach na polu; przekształcanie upadłych obrazów w znaki o wyższym poziomie; aktywacja od 1 do 4 darmowych spinów; zwiększyć ostatnią nagrodę do 5 razy.